Training

Naast de clubcompetitie krijgen kinderen trainingen in de stappenmethode. De meeste trainers bij VAS zijn gediplomeerde schaaktrainers.

Lees hier meer over de stappenmethode: http://www.stappenmethode.nl/nl/index.php

TRAININGSGROEPEN najaar 2018
Opstapjes: MICHIEL + JONAH 8x
Naoufal
Reda
Amani
Alex
Issrae
Imad
An
Maesem
Stap 1 / Opstapjes gevorderden BEN + KASPER 7x
Hadia
Aroua
Josephine
Fietje
Nadeche
Nora
Phuong-nga
Stap 1 WIJNAND 8x
Anthu
Wayra
Maxime
Jeppe
David
Ben
Djunayd
Bregje
Stap 2: DAAN + AADI 10x
Olav
Niels
Myrthe
Jan
Merijn
Tobias
Ruben-Jay
Matteo
Lior
Emiel
———————————-33 kinderen 1e helft les, 35 kinderen 2e helft les
Stap 2: WESLEY + JOB 12x
Paulus
Ilan
Lex
Pieter
Rabbani
Clément
Oskar
Simon G.
Najia
Baruch
Ibrahim
Simon H.
Stap 3: SAMUEL + MATTEO 7x
Ivan
Danial
Meng
Julius
Lennox
Vic
Wessel
Tom
Stap 3+: JOS 3x
Kayen
Lan
Suvan
Stap 4: IVO + ELINE 6x
Jay
Senya
Jade
Pjotr
Jack
Ryan
Stap 4+ en 5: TICHO / MILAN + KHOI 7x
Stap 4+:
Max
Pieter
Jule
Stap 5:
Ingo
Rufus
Olivier
Daniel
Kroongroep: YONG HOON
Asistent-trainer: Khoi, Eline, Job, Matteo, Jonah, Kasper, Aadi
Analysator: Charles

Seizoen 2017/2018 tweede helft:

Training van 18:45 tot 19:30

Stap 1 en Opstapjes: MICHIEL / WIJNAND

Selma (2010), Vera (2010), Bregje (2011), Wayra (2011), Robin (2010), Ibrahim, Naoufal, Fernand, Phong-nga (2011)

Stap 1: ZWAAN

Najia (2011), Paulus (2009), Ilan (2008), Lex (2007), Pieter H. (2006), Tobias (2009), Aleksandra (2011)

Stap 1+ (jonge groep): LUC

Lior (2009), Matteo (2009), Ruben-Jay (2009), Emiel (2009), Just (2011), Geyers (2009), Leven (2008)

Stap 1+ (oudere groep): WESLEY

Clément (2008), Simon (2009), Oskar (2008), Jonathan (2008), Rabbani (2008), Rein (2006)

Stap 2: IVAN

Baruch (2008), Arseniy (2010), Seth (2010)

Training van 19:30 tot 20:15

Stap 2+: IVO

Danial (2007), Vic (2005), Ivan (2009), Tom (2004), Meng (2007), Yassine (2007), Julius (2008)

Stap 3: TICHO

Jay (2007), Kayen (2009), Lan (2008)

Stap 3+: TICHO

Senya (2007), Suvan (2007)

Stap 4: JOS

Jack (2004), Jade (2005), Pjotr (2005), Max (2009), Samson (2008), Pieter (2006), Jule (2006)

Stap 4+: SAMUEL

Ingo (2007), Rufus (2006), David (2006), Olivier (2007)

Kroongroeptraining: JAN & ROBERT

Jonah (2004)
Eline (2006)
Aadi (2005)
Charles (2005)
Kasper (2005)
Khoi (2005)
Job (2002)
Matteo (2005)

Rafael (2005)

Seizoen 2017/2018:

Training van 18:45 tot 19:30

Stap 1 en Opstapjes: MICHIEL

Selma (2010)
Vera (2010)
Phong-nga (2011)
Bregje (2011)
Wayra (2011)
Ibrahim
Naoufal
Fernand

Stap 1: ZWAAN

Najia (2011)
Aleksandra (2011)
Paulus (2009)
Ilan (2008)
Lex (2007)
Pieter H. (2006)
Tobias (2009)
Hassan

Stap 1+ (jonge groep): LUC

Lior (2009)
Matteo de B. (2009)
Ruben-Jay (2009)
Emiel (2009)
Just (2011)
Geyers (2009)
Toddy (2009)

Stap 1+ (oudere groep): WESLEY

Jan (2007)
Clément (2008)
Simon (2009)
Oskar (2008)
Jonathan (2008)
Rabbani (2008)
Rein (2006)

Stap 2: IVAN

Baruch (2008)
Yassine (2007)
Julius (2008)
Arseniy (2010)
Seth (2010)

Training van 19:30 tot 20:15

Stap 2+: IVO

Danial (2007)
Vic (2005)
Ivan (2009)
Nemo (2006)
Tom (2004)
Meng (2007)

Stap 3: TICHO

Jay (2007)
Kayen (2009)
Lan (2008)

Stap 3+: TICHO

Senya (2007)
Suvan (2007)

Stap 4: JOS

Jade (2005)
Pjotr (2005)
Max (2009)
Samson (2008)
Pieter van L. (2006)
Jule (2006)

Stap 4+: SAMUEL

Ingo (2007)
Rufus (2006)
David (2006)
Olivier (2007)
Nils (2006)

Kroongroeptraining: JAN & ROBERT

Jonah (2004)
Eline (2006)
Aadi (2005)
Charles (2005)
Kasper (2005)
Khoi (2005)
Job (2002)
Matteo van C. (2005)

Rafael (2005)

——————————————————————————

Seizoen 2016 / 2017

Training van 18:45 tot 19:30

Stap 1 training door Ticho Cornelisse en Zwaan Kraijer

(Julius, Oskar, Jan, Andreiy, Aleksandra, Ruben-Jay, Arseniy, Daan)

Stap 2 training door Wesley Ng en Michiel van der Haagen

(Donovan, Nemo, Mark, Boaz, Tom, Louis)

Stap 2+ / 3 training door Ivo Kroon

(Jule, Danial, Koert, Lan, Dries, Pieter, Jay, Ismael, Klaas)

Training van 19:30 tot 20:15

Stap 3+ training door Samuel Cohn

(Wytze, Senya, Daniel, Olivier, Max, Jonah, Ryan, Jade, Suvan, Jack)

Stap 4 training door Jos ten Hacken

(Rafael, Ingo, Nils, Rufus, Joris)

Stap 4 / 5 training door Robert van Liere

(Matteo, Leon, Eline, Charles)

Stap 4 / 5 training door Jan Roebers

(Kasper, Khoi, Aadi, Job)

Seizoen 2015 / 2016

Training van 18:45 tot 19:30

Stap 1 & Stap 1+, Training door Wesley Ng

Stap 2, Training door Floris Brouwer en Branco Titus

Stap 2+, Training door Samuel Cohn & Ivo Kroon

Training van 19:30 tot 20:15

Stap 3, training door Ben Duivenvoorden

Stap 3 + /4, tot aan (31-12-2015) Ticho Cornelisse

Stap 5, training door Jan Roebers