Individuele Uitslagen (Jeugd)

Eerste speelhelft: Ronde 13 (13-6-2024)
Émilien – Raghav : 0-0 (geen uitslag doorgegeven)
Imre – Bregje : ½-½
Olav – Saffran : 1-0
YiCheng – David B. : 1-0
Alex – Kayen : 0-1
Aran – Tung : 0-1
An – Baris : 0-0 (geen uitslag doorgegeven)
Tobias E. – Ilyas : 1-0
Achraf – Miel : 0-1
Dominique – Tako : 0-1
Aadith – David R. : 1-0
Jack H. – Puck : 0-1
Max – Joshua : 0-1
Beau – Anton : 1-0
Dani – Thomas : 0-1
Ted – Marci : 1-0
Laurens – Tjeerd : ½-½
Tweede speelhelft: Ronde 13 (13-6-2024)
Shashank – Milo : 1-0
Luke – Lieven : 0-1
Uzay – Eytan : 0-1
Pengbo – Jasper : 0-1
Tabor – Khang : 0-1
Amira – Jeanne : 0-1
Ben – Kick : 1-0
Johan – Ali : 0-1
Sami – Escher : 0-1
Joel – Zenith : 1-0
Thibault – Curtis : 0-1
Ella – Zinedine : 0-1
Pieter – Emma : 0-1
Rayan – Daniël : 1-0
Vernon – Jesse : 0-1
Kyle – Pengcheng : 1-0
Jaylee – Samir : 0-0 (geen uitslag doorgegeven)
Vihaan – Everest : 0-1
Revanchecompetitie: Ronde 13 (13-6-2024)
Alex – Kay : 1-0
Aran – Tung : 0-1
Tobias E. – Ilyas : 1-0
Achraf – Miel : ½-½
Jack H. – Puck : ½-½
Dani – Thomas : 1-0
Laurens – Tjeerd : ½-½
Amira – Jeanne : 1-0
Vihaan – Everest : 0-1
Afmeldingen: Ronde 13 (13-6-2024)
Ivan – Abs no msg
Kay – Abs no msg
Olivier – Abs no msg
Andrija – Abs with msg
Joseph – Abs with msg
Harvey – Abs with msg
Lisa – Abs with msg
Kien – Abs with msg
Benjamin – Abs no msg
Alexandra – Abs with msg
Loek – Abs with msg
Lan – Abs with msg
Nicklas – Abs with msg
Alexander – Abs late msg
Ira – Abs late msg
David N. – Abs late msg
Anaïs – …
Tjibbe – Abs no msg
Kayan – Abs no msg
Dylan – Abs no msg

Eerste speelhelft: Ronde 12 (6-6-2024)
Bregje – Hidde : 1-0
Saffran – Émilien : 0-0 (geen uitslag doorgegeven)
Alex – Olav : 0-1
Imre – Joseph : 1-0
Andrija – Tung : 1-0
Baris – YiCheng : 0-1
Kayen – Dominique : 1-0
Tobias E. – An : ½-½
Miel – Benjamin : 0-1
Tako – Achraf : 0-1
David R. – Jack H. : 0-1
Anton – Aadith : 0-1
Harvey – Kien : ½-½
Marci – Max : 0-1
Ted – Puck : 0-1
Laurens – Dani : 1-0
Tjeerd – Beau : 0-1
Tweede speelhelft: Ronde 12 (6-6-2024)
Shashank – Uzay : ½-½
Pengbo – Lieven : ½-½
Eytan – Ira : 0-1
Jasper – Anaïs : 0-1
David N. – Khang : 1-0
Jeanne – Luke : 0-1
Tabor – Johan : 1-0
Nicklas – Amira : 0-1
Lan – Ben : 0-1
Dylan – Sami : 1-0
Alexander – Kick : 0-1
Ali – Kayan : 1-0
Loek – Joel : 0-1
Daniël – Tjibbe : 1-0
Emma – Escher : 0-1
Pengcheng – Pieter : 0-1
Rayan – Curtis : ½-½
Kyle – Vernon : 1-0
Jesse – Jaylee : 1-0
Revanchecompetitie: Ronde 12 (6-6-2024)
Andrija – Tung : 0-1
Baris – YiCheng : 0-1
Miel – Benjamin : 1-0
Tako – Achraf : 1-0
David R. – Jack H. : 0-1
Laurens – Dani : 0-1
Jeanne – Luke : 1-0
Dylan – Sami : 1-0
Alexander – Kick : 0-1
Ali – Kayan : 0-1
Loek – Joel : 0-1
Afmeldingen: Ronde 12 (6-6-2024)
Aran – Abs with msg
David B. – Abs with msg
Ilyas – Abs with msg
Ivan – Abs no msg
Kay – Abs no msg
Lisa – Abs no msg
Joshua – Abs late msg
Thomas – Abs late msg
Olivier – Abs late msg
Raghav – Abs no msg
Alexandra – Abs with msg
Milo – Abs with msg
Ella – Abs late msg
Thibault – Abs late msg
Everest – Abs late msg
Zenith – Abs late msg
Samir – Abs no msg
Vihaan – Abs no msg
Zinedine – Pairing alloc bye

Eerste speelhelft: Ronde 11 (30-5-2024)
Émilien – Bregje : 0-1
Raghav – Alex : 1-0
Olav – David B. : 0-0 (geen uitslag doorgegeven)
Joseph – Baris : 1-0
Tung – Kayen : 1-0
An – YiCheng : 0-1
Aran – Miel : 1-0
Dominique – Achraf : 1-0
Tobias E. – David R. : 1-0
Benjamin – Tako : 1-0
Joshua – Jack H. : 0-1
Aadith – Max : ½-½
Puck – Harvey : 0-1
Laurens – Thomas : 0-1
Dani – Beau : 1-0
Tjeerd – Ted : 1-0
Tweede speelhelft: Ronde 11 (30-5-2024)
Lieven – Shashank : 0-1
Milo – Uzay : 1-0
Khang – Ira : 0-1
David N. – Jasper : 0-1
Anaïs – Jeanne : 1-0
Everest – Pengbo : 0-1
Nicklas – Tabor : 0-1
Luke – Amira : 1-0
Johan – Lan : 1-0
Kick – Dylan : 0-1
Vihaan – Ali : 1-0
Kayan – Alexander : 0-1
Sami – Loek : 1-0
Joel – Ella : 1-0
Curtis – Tjibbe : 0-1
Thibault – Rayan : 1-0
Escher – Sam : 1-0
Emma – Zenith : 1-0
Zinedine – Kyle : 1-0
Samir – Jesse : 0-1
Jaylee – Pengcheng : 1-0
Revanchecompetitie: Ronde 11 (30-5-2024)
Raghav – Alex : 1-0
Joseph – Baris : 1-0
Tung – Kayen : 1-0
Aran – Miel : 0-1
Dominique – Achraf : 0-1
Benjamin – Tako : 0-1
Joshua – Jack H. : 0-1
Aadith – Max : 0-1
Puck – Harvey : 0-1
Laurens – Thomas : 1-0
Dani – Marci : 1-0
Lieven – Shashank : 0-1
Anaïs – Jeanne : 1-0
Everest – Pengbo : 0-1
Nicklas – Tabor : 1-0
Luke – Amira : 0-1
Kick – Dylan : 0-1
Vihaan – Ali : 1-0
Kayan – Alexander : ½-½
Escher – Sam : 0-1
Zinedine – Kyle : 1-0
Afmeldingen: Ronde 11 (30-5-2024)
Ivan – Abs no msg
Kay – Abs no msg
Kien – Abs with msg
Anton – Abs with msg
Lisa – Abs no msg
Saffran – Abs with msg
Ilyas – Abs no msg
Imre – Abs no msg
Olivier – Abs late msg
Andrija – Abs late msg
Marci – Pairing alloc bye
Alexandra – Abs with msg
Eytan – Abs with msg
Daniël – Abs no msg
Ben – Abs no msg
Vernon – Abs no msg
Pieter – Pairing alloc bye

Eerste speelhelft: Ronde 10 (23-5-2024)
Raghav – Saffran : 1-0
Émilien – Alex : 1-0
Bregje – Andrija : 0-1
Tako – Imre : 0-1
YiCheng – Olav : 0-1
Kayen – Joseph : 0-1
Baris – Aran : 1-0
An – Dominique : 1-0
Miel – Tung : 0-1
Achraf – Benjamin : 1-0
Jack H. – Tobias E. : 0-1
Joshua – Aadith : 1-0
Harvey – Max : ½-½
Kien – Puck : 1-0
Thomas – Beau : 1-0
Dani – Marci : 0-1
Tjeerd – Anton : 0-1
Tweede speelhelft: Ronde 10 (23-5-2024)
Ira – Shashank : 0-1
Anaïs – Lieven : 0-1
Eytan – Milo : 1-0
Uzay – David N. : 1-0
Jasper – Khang : 0-1
Jeanne – Everest : 1-0
Pengbo – Tabor : 1-0
Nicklas – Amira : 1-0
Luke – Ben : 0-1
Kick – Johan : 0-1
Dylan – Lan : 0-1
Kayan – Vihaan : 1-0
Ali – Ella : 1-0
Loek – Curtis : 1-0
Tjibbe – Alexander : 0-1
Zenith – Joel : 0-1
Emma – Thibault : 0-1
Escher – Rayan : 1-0
Pieter – Zinedine : 0-1
Kyle – Samir : 1-0
Jesse – Pengcheng : 1-0
Revanchecompetitie: Ronde 10 (23-5-2024)
Raghav – Saffran : 0-1
Émilien – Alex : 1-0
Bregje – Andrija : 0-1
Baris – Aran : 0-1
Miel – Tung : 0-1
Achraf – Benjamin : 0-1
Harvey – Max : 1-0
Thomas – Beau : 1-0
Uzay – David N. : 1-0
Jeanne – Everest : 1-0
Dylan – Lan : 1-0
Kayan – Vihaan : 1-0
Zenith – Joel : 0-1
Pieter – Zinedine : 0-1
Kyle – Samir : 1-0
Afmeldingen: Ronde 10 (23-5-2024)
Ivan – Abs no msg
Kay – Abs no msg
David B. – Abs with msg
Laurens – Abs with msg
Ted – Abs late msg
Lisa – Abs late msg
Ilyas – Abs no msg
Olivier – Abs no msg
David R. – Abs no msg
Hidde – Abs no msg
Alexandra – Abs with msg
Sam – Abs with msg
Sami – Abs with msg
Jaylee – Abs no msg
Vernon – Abs no msg
Daniël – Pairing alloc bye

Eerste speelhelft: Ronde 9 (16-5-2024)
David B. – Raghav : 0-1
Émilien – Hidde : 1-0
Saffran – YiCheng : 1-0
Alex – Baris : 1-0
Kayen – Olav : 0-1
Joseph – Miel : 1-0
Tung – Dominique : 1-0
An – David R. : 1-0
Beau – Achraf : 0-1
Max – Tako : 0-1
Tobias E. – Joshua : 1-0
Anton – Jack H. : 0-1
Aadith – Kien : 1-0
Harvey – Tjeerd : 1-0
Marci – Thomas : 0-1
Tweede speelhelft: Ronde 9 (16-5-2024)
Lieven – Eytan : 0-1
Shashank – Anaïs : 1-0
Ira – Uzay : ½-½
Everest – David N. : 0-1
Khang – Pengbo : 1-0
Tabor – Jeanne : ½-½
Kick – Luke : 1-0
Dylan – Amira : 0-1
Ella – Johan : 1-0
Lan – Kayan : 1-0
Curtis – Zenith : ½-½
Joel – Rayan : 1-0
Pengcheng – Emma : 0-1
Kyle – Escher : ½-½
Zinedine – Samir : 1-0
Revanchecompetitie: Ronde 9 (23-5-2024)
David B. – Raghav : 0-1
Saffran – YiCheng : 1-0
Kayen – Olav : 0-1
Joseph – Miel : 1-0
Tung – Dominique : 1-0
An – David R. : 1-0
Beau – Achraf : 0-1
Max – Tako : 1-0
Aadith – Kien : 1-0
Lieven – Eytan : 0-1
Dylan – Amira : 0-1
Lan – Kayan : 0-1
Zinedine – Samir : 1-0
Afmeldingen: Ronde 9 (16-5-2024)
Ivan – Abs no msg
Kay – Abs no msg
Olivier – Abs with msg
Aran – Abs with msg
Bregje – Abs with msg
Puck – Abs with msg
Lisa – Abs with msg
Dani – Abs with msg
Laurens – Pairing alloc bye
Andrija – Abs no msg
Imre – Abs no msg
Benjamin – Abs no msg
Ted – Abs no msg
Ilyas – Abs no msg
Alexandra – Abs with msg
Ali – Abs with msg
Ben – Abs with msg
Daniël – Abs with msg
Jasper – Abs with msg
Jaylee – Abs with msg
Loek – Abs with msg
Milo – Abs with msg
Nicklas – Abs with msg
Sam – Abs with msg
Sami – Abs with msg
Thibault – Abs with msg
Tjibbe – Abs with msg
Vernon – Abs with msg
Pieter – Abs late msg
Vihaan – Abs late msg
Alexander – Abs no msg
Jesse – Abs no msg

Eerste speelhelft: Ronde 8 (25-4-2024)
Imre – Émilien : 0-1
Aran – Saffran : 0-1
YiCheng – Kayen : 1-0
Joseph – Alex : 0-1
Miel – Baris : 1-0
David R. – Tung : 0-1
Tako – An : 0-1
Achraf – Tobias E. : 1-0
Olivier – Aadith : 0-1
Kien – Max : ½-½
Jack H. – Laurens : 1-0
Ilyas – Anton : 0-0 (geen uitslag doorgegeven)
Thomas – Puck : 0-1
Dominique – Dani : 1-0
Kay – Marci : 0-1
Tweede speelhelft: Ronde 8 (25-4-2024)
David N. – Lieven : 1-0
Shashank – Eytan : 0-1
Uzay – Anaïs : 1-0
Milo – Kick : 1-0
Tabor – Everest : 0-1
Pengbo – Jeanne : 1-0
Khang – Nicklas : ½-½
Johan – Luke : 0-1
Ben – Dylan : 0-1
Amira – Kayan : 1-0
Lan – Alexander : 1-0
Ella – Sami : 0-1
Loek – Tjibbe : 0-1
Rayan – Curtis : 0-1
Zenith – Thibault : ½-½
Sam – Joel : 0-1
Escher – Pieter : ½-½
Daniël – Emma : 0-1
Jesse – Kyle : 0-1
Vernon – Jaylee : 1-0
Oliver – Zinedine : 0-1
Samir – Pengcheng : 0-1
Revanchecompetitie: Ronde 8 (25-4-2024)
Imre – Émilien : 0-1
Aran – Saffran : 0-1
Joseph – Alex : 0-1
David R. – Tung : 0-1
Achraf – Tobias E. : 1-0
Kien – Max : 1-0
Jack H. – Laurens : 1-0
Dominique – Dani : 0-1
Kay – Marci : 0-1
David N. – Lieven : 1-0
Shashank – Eytan : 1-0
Amira – Kayan : 1-0
Loek – Tjibbe : 1-0
Sam – Joel : 0-1
Jesse – Kyle : 1-0
Oliver – Zinedine : 0-1
Afmeldingen: Ronde 8 (25-4-2024)
Ivan – Abs no msg
Harvey – Abs with msg
Raghav – Abs with msg
Tjeerd – Abs with msg
David B. – Abs with msg
Ted – Abs with msg
Lisa – Abs with msg
Bregje – Abs with msg
Andrija – Abs with msg
Jack L. – Abs late msg
Hidde – Abs no msg
Joshua – Abs late msg
Olav – Abs late msg
Yassin – Abs no msg
Beau – Abs no msg
Benjamin – Abs no msg
Alexandra – Abs with msg
Ira – Abs with msg
Vihaan – Abs with msg
Abbie – Abs with msg
Jasper – Abs late msg
Ali – Abs late msg

Eerste speelhelft: Ronde 7 (11-4-2024)
Raghav – Émilien : 1-0
David B. – Miel : 0-1
Kayen – Bregje : 0-1
Alex – Imre : 0-1
Baris – Saffran : 0-1
Andrija – Joseph : 1-0
Olav – Dominique : 1-0
David R. – Aran : 0-1
Benjamin – Harvey : 1-0
Tung – An : ½-½
Tobias E. – Tako : 0-1
Max – Olivier : 0-1
Beau – Marci : 1-0
Ted – Achraf : 0-1
Laurens – Ilyas : 1-0
Puck – Jack H. : 0-0 (geen uitslag doorgegeven)
Aadith – Thomas : 1-0
Tweede speelhelft: Ronde 7 (11-4-2024)
Lieven – Uzay : 1-0
Milo – Shashank : 0-1
David N. – Anaïs : 1-0
Jasper – Ira : ½-½
Eytan – Khang : 1-0
Tabor – Ali : 1-0
Jeanne – Nicklas : 1-0
Ben – Pengbo : 0-1
Dylan – Johan : 0-1
Luke – Vihaan : 1-0
Amira – Kick : 1-0
Alexander – Loek : 1-0
Curtis – Ella : 0-1
Lan – Rayan : 1-0
Tjibbe – Pieter : 1-0
Escher – Zenith : 0-1
Thibault – Daniël : 1-0
Joel – Jesse : 1-0
Emma – Kyle : 1-0
Pengcheng – Vernon : 0-1
Jaylee – Zinedine : 0-1
Oliver – Samir : 0-1
Revanchecompetitie: Ronde 7 (11-4-2024)
Baris – Saffran : 0-1
Andrija – Joseph : 0-1
Olav – Dominique : 1-0
David R. – Aran : 0-1
Tung – An : 1-0
Max – Oliver : 1-0
Beau – Marci : 1-0
Ted – Achraf : 0-1
Laurens – Ilyas : 1-0
Tabor – Ali : 1-0
Jeanne – Nicklas : 1-0
Luke – Vihaan : 0-1
Curtis – Ella : 1-0
Lan – Rayan : 1-0
Joel – Jesse : 1-0
Jaylee – Zinedine : 0-1
Afmeldingen: Ronde 7 (11-4-2024)
Ivan – Abs no msg
Jack L. – Abs with msg
YiCheng – Abs with msg
Tjeerd – Abs with msg
Lisa – Abs with msg
Joshua – Abs late msg
Hidde – Abs late msg
Yassin – Abs no msg
Anton – Abs no msg
Kien – Abs no msg
Dani – Abs no msg
Kay – Abs no msg
Alexandra – Abs with msg
Kayan – Abs with msg
Sam – Abs with msg
Sami – Abs late msg
Abbie – Abs no msg
Everest – Pairing alloc bye

Eerste speelhelft: Ronde 6 (4-4-2024)
Émilien – David B. : 1-0
Raghav – Hidde : 1-0
Bregje – Imre : 1-0
Saffran – Kayen : 0-1
Baris – Olav : ½-½
Aran – YiCheng : 0-1
Miel – Dominique : ½-½
An – Benjamin : 0-1
Tako – Tung : 0-1
Joshua – Kien : 1-0
Puck – Max : 0-1
Jack H. – Aadith : 1-0
Marci – Harvey : 0-1
Thomas – Tjeerd : 1-0
Ilyas – Dani : 1-0
Beau – Ted : 1-0
Tweede speelhelft: Ronde 6 (4-4-2024)
Jasper – Lieven : 0-1
Anaïs – Milo : 0-1
Khang – Shashank : 0-1
Ira – David N. : 1-0
Uzay – Tabor : 1-0
Nicklas – Eytan : 0-1
Johan – Jeanne : 0-1
Pengbo – Luke : 1-0
Kick – Ben : 0-1
Vihaan – Dylan : 0-1
Ali – Loek : 0-1
Kayan – Sami : 1-0
Amira – Curtis : 1-0
Rayan – Alexander : 0-1
Tjibbe – Lan : 0-1
Ella – Escher : 1-0
Pieter – Thibault : 0-1
Oliver – Jesse : 0-1
Vernon – Emma : 0-1
Pengcheng – Kyle : 0-1
Samir – Jaylee : 0-1
Revanchecompetitie: Ronde 6 (4-4-2024)
Saffran – Kayen : 0-1
Aran – YiCheng : 0-1
An – Benjamin : 1-0
Jack H. – Aadith : 1-0
Marci – Harvey : 0-1
Ilyas – Dani : 0-1
Ira – David N. : 0-1
Amira – Curtis : 1-0
Oliver – Jesse : 0-1
Afmeldingen: Ronde 6 (4-4-2024)
Achraf – Abs with msg
Yassin – Abs with msg
Ivan – Abs no msg
Laurens – Abs late msg
David R. – Abs with msg
Jack L. – Abs with msg
Lisa – Abs with msg
Anton – Abs with msg
Alex – Abs with msg
Joseph – Abs with msg
Andrija – Abs no msg
Olivier – Abs no msg
Kay – Abs late msg
Tobias E. – Pairing alloc bye
Alexandra – Abs with msg
Mak – Abs with msg
Abbie – Abs with msg
Everest – Abs late msg
Zenith – Abs late msg
Sam – Abs no msg
Daniël – Abs no msg
Joel – Abs no msg
Zinedine – Abs no msg

Eerste speelhelft: Ronde 5 (28-3-2024)
Saffran – David B. : 0-1
Imre – Raghav : 0-1
Kayen – Baris : 1-0
Bregje – Alex : ½-½
Joseph – Olav : 1-0
Tung – Aran : 0-1
Benjamin – Tobias E. : 1-0
Kien – An : 0-1
Max – Anton : 0-1
Puck – Joshua : 0-1
Olivier – Jack H. : 1-0
Harvey – Thomas : ½-½
Marci – Tjeerd : 1-0
Beau – Laurens : 0-1
Tweede speelhelft: Ronde 5 (28-3-2024)
Shashank – Jasper : 0-1
Milo – Everest : 1-0
Lieven – Ira : 1-0
Eytan – Uzay : 0-1
Jeanne – Khang : 0-1
Zinedine – Nicklas : 0-1
Ben – Johan : 0-1
Pengbo – Ali : 1-0
Sami – Kick : 0-1
Loek – Amira : 0-1
Curtis – Kayan : 0-1
Lan – Ella : 1-0
Sam – Tjibbe : 0-1
Thibault – Escher : 0-1
Kyle – Daniël : 0-1
Jesse – Vernon : ½-½
Emma – Pengcheng : 1-0
Zenith – Jaylee : 1-0
Revanchecompetitie: Ronde 5 (28-3-2024)
Saffran – David B. : 1-0
Imre – Raghav : 0-1
Kayen – Baris : 1-0
Kien – An : 0-1
Olivier – Jack H. : 0-1
Marci – Tjeerd : 1-0
Afmeldingen: Ronde 5 (28-3-2024)
Ivan – Abs no msg
Achraf – Abs with msg
Yassin – Abs with msg
Miel – Abs with msg
Émilien – Abs with msg
YiCheng – Abs with msg
David R. – Abs with msg
Jack L. – Abs with msg
Lisa – Abs with msg
Kay – Abs with msg
Aadith – Abs with msg
Andrija – Abs with msg
Ilyas – Abs late msg
Dani – Pairing alloc bye
Dominique – Abs no msg
Tako – Abs no msg
Ted – Abs no msg
Alexandra – Abs with msg
Joel – Abs with msg
Luke – Abs with msg
Dylan – Abs with msg
Pieter – Abs with msg
Tabor – Abs with msg
Alexander – Abs with msg
Rayan – Abs with msg
David N. – Abs late msg
Anaïs – Abs late msg
Mak – Abs late msg
Oliver – Pairing alloc bye
Vihaan – Abs no msg
Abbie – Abs no msg
Samir – Abs no msg

Eerste speelhelft: Ronde 4 (21-3-2024)
Imre – Émilien : ½-½
Alex – Saffran : 0-1
Raghav – Bregje : 1-0
Olav – Andrija : 0-1
Dominique – Baris : 0-1
Aran – Kayen : 0-1
YiCheng – Tako : 1-0
Tobias E. – Joseph : 0-1
Tung – Benjamin : 1-0
An – Max : 1-0
Anton – Kien : ½-½
Rowan – Joshua : 0-1
Aadith – Puck : ½-½
Jack H. – Thomas : 1-0
Dani – Harvey : 0-1
Laurens – Marci : 0-1
Kay – Ilyas : 0-0 (geen uitslag doorgegeven)
Tweede speelhelft: Ronde 4 (21-3-2024)
Ira – Anaïs : ½-½
David N. – Shashank : 0-1
Lieven – Milo : 1-0
Jasper – Jeanne : 1-0
Uzay – Khang : 1-0
Tabor – Ben : 1-0
Nicklas – Pengbo : 1-0
Luke – Dylan : 1-0
Kick – Vihaan : 0-1
Johan – Amira : 1-0
Kayan – Ali : 0-1
Curtis – Sami : 0-1
Loek – Sam : 1-0
Ella – Tjibbe : 1-0
Pieter – Alexander : 0-1
Thibault – Lan : 0-1
Daniël – Joel : 0-1
Escher – Emma : 1-0
Jaylee – Jesse : 0-1
Pengcheng – Oliver : 1-0
Revanchecompetitie: Ronde 4 (21-3-2024)
Alex – Saffran : 0-1
Rowan – Joshua : 0-1
Jack H. – Thomas : 1-0
Kayan – Ali : 1-0
Thibault – Lan : 0-1
Daniël – Joel : 0-1
Pengcheng – Oliver : 1-0
Afmeldingen: Ronde 4 (21-3-2024)
Ivan – Abs no msg
Achraf – Abs with msg
Miel – Abs with msg
Tjeerd – Abs with msg
David B. – Abs with msg
Jack L. – Abs with msg
David R. – Abs with msg
Yassin – Abs with msg
Lisa – Abs with msg
Olivier – Abs with msg
Beau – Abs no msg
Ted – Pairing alloc bye
Alexandra – Abs with msg
Everest – Aanwezig
Zenith – Aanwezig
Rayan – Abs with msg
Mak – Abs with msg
Abbie – Abs with msg
Kyle – Abs late msg
Eytan – Abs late msg
Samir – Pairing alloc bye
Vernon – Abs no msg
Zinedine – Abs no msg

Eerste speelhelft: Ronde 3 (14-3-2024)
Baris – Imre : 0-1
Kayen – Alex : 0-1
Aran – Olav : 0-1
Dominique – Tobias E. : 1-0
YiCheng – An : 1-0
Max – Benjamin : 0-1
Anton – Tung : 0-1
Kien – Olivier : 1-0
Rowan – Jack H. : 1-0
Tjeerd – Aadith : 0-1
Thomas – Dani : 1-0
Harvey – Beau : 1-0
Jack L. – Marci : 0-1
Ted – Ilyas : 1-0
Tweede speelhelft: Ronde 3 (14-3-2024)
Shashank – Lieven : 1-0
Anaïs – Jasper : 1-0
Ira – Eytan : 1-0
Jeanne – Milo : 0-1
Khang – Tabor : 1-0
Everest – Uzay : 0-1
Ben – Vihaan : 1-0
Dylan – Kick : 0-1
Amira – Luke : 0-1
Sami – Johan : 0-1
Ali – Curtis : 1-0
Kayan – Loek : 1-0
Sam – Ella : ½-½
Tjibbe – Thibault : 1-0
Pieter – Daniël : 1-0
Joel – Lan : 0-1
Zinedine – Escher : 0-1
Vernon – Kyle : 0-1
Jesse – Emma : 0-1
Abbie – Pengcheng : 1-0
Jaylee – Oliver : 1-0
Mak – Zenith : 0-1
Revanchecompetitie: Ronde 3 (14-3-2024)
Baris – Imre : 0-1
Max – Benjamin : 1-0
Thomas – Dani : 1-0
Anton – Tung : 1-0
Kien – Oliver : 0-1
Rowan – Jack H. : 0-1
Ted – Ilyas : 1-0
Ben – Vihaan : 0-1
Sami – Johan : 0-1
Kayan – Loek : 0-1
Jesse – Emma : 0-1
Afmeldingen: Ronde 3 (14-3-2024)
Ivan – Abs no msg
Joseph – Extern (loss with black)
Tako – Extern (loss with white)
Joshua – Extern (loss with white)
Miel – Extern (loss with black)
Achraf – Abs with msg
David R. – Abs with msg
Puck – Extern (draw)
Émilien – Extern (win with white)
Raghav – Extern (draw with white)
Bregje – Extern (loss with black)
Yassin – Abs with msg
Andrija – Extern (loss with black)
Kay – Abs with msg
Saffran – Abs no msg
Lisa – Abs with msg
Laurens – Abs no msg
David B. – Pairing alloc bye
Alexandra – Abs with msg
David N. – Extern (loss)
Alexander – Extern (loss)
Pengbo – Extern (draw)
Rayan – Abs with msg
Nicklas – Abs late msg
Samir – Abs no msg

Eerste speelhelft: Ronde 2 (7-3-2024)
Émilien – Saffran : 1-0
Bregje – Baris : 1-0
Alex – Raghav : 0-1
Imre – Kayen : 1-0
Olav – YiCheng : ½-½
Joseph – Dominique : 0-1
Tako – David R. : ½-½
Tobias E. – Miel : 0-1
Achraf – An : 0-1
Olivier – Tung : 0-1
Jack H. – Max : 0-1
Kien – Rowan : 1-0
Puck – Laurens : 1-0
Dani – Tjeerd : ½-½
Beau – Thomas : 0-1
Ilyas – Harvey : 0-1
Marci – Ted : 1-0
Tweede speelhelft: Ronde 2 (7-3-2024)
Lieven – Anaïs : ½-½
David N. – Eytan : 1-0
Shashank – Ira : 1-0
Khang – Jasper : 0-1
Everest – Jeanne : ½-½
Tabor – Dylan : 1-0
Uzay – Ben : 1-0
Pengbo – Kick : 1-0
Vihaan – Amira : 1-0
Luke – Ali : 1-0
Johan – Curtis : 1-0
Loek – Sami : 0-1
Alexander – Kayan : 0-1
Rayan – Sam : ½-½
Zenith – Tjibbe : 1-0
Ella – Pieter : ½-½
Lan – Vernon : 1-0
Kyle – Zinedine : 0-1
Escher – Abbie : 1-0
Jesse – Mak : 1-0
Pengcheng – Jaylee : ½-½
Oliver – Alexandra : 1-0
Revanchecompetitie: Ronde 2 (7-3-2024)
Émilien – Saffran : 1-0
Alex – Raghav : 0-1
Jack H. – Max : 0-1
Kien – Rowan : 1-0
Puck – Laurens : 0-1
Dani – Tjeerd : 1-0
Beau – Thomas : 0-1
Marci – Ted : 1-0
Tabor – Dylan : 1-0
Uzay – Ben : 1-0
Vihaan – Amira : 1-0
Luke – Ali : 1-0
Loek – Sami : 1-0
Pengcheng – Jaylee : ½-½
Afmeldingen: Ronde 2 (7-3-2024)
Ivan – Abs no msg
Aran – Abs with msg
David B. – Abs with msg
Anton – Abs with msg
Yassin – Abs with msg
Jack L. – Abs with msg
Joshua – Abs with msg
Kay – Abs late msg
Andrija – Abs late msg
Benjamin – Abs no msg
Aadith – Abs no msg
Lisa – Abs with msg
Milo – Abs with msg
Emma – Abs with msg
Nicklas – Abs late msg
Daniël – Pairing alloc bye
Thibault – Abs no msg
Samir – Abs no msg
Joel – Abs no msg

Eerste speelhelft: Ronde 1 (29-2-2024)
Andrija – Émilien : 0-1
Saffran – Imre : 1-0
Baris – Alex : ½-½
David B. – Tako : 1-0
Benjamin – Joseph : ½-½
Dominique – Aran : 0-1
Olav – Tobias E. : 1-0
Yassin – YiCheng : 0-1
An – Anton : 0-1
Miel – Jack H. : 1-0
Tung – Kien : 1-0
Joshua – Olivier : 0-1
Max – Beau : 1-0
Tjeerd – Puck : 0-1
Aadith – Dani : 1-0
Thomas – Marci : 1-0
Harvey – Kay : 1-0
Tweede speelhelft: Ronde 1 (29-2-2024)
Anaïs – Shashank : 1-0
Eytan – Lieven : 0-1
Jasper – David N. : 1-0
Milo – Nicklas : 1-0
Jeanne – Tabor : 1-0
Kick – Khang : 0-1
Vihaan – Uzay : 0-1
Amira – Ben : 0-1
Dylan – Pengbo : 1-0
Sami – Luke : 0-1
Ali – Lan : 1-0
Curtis – Loek : 1-0
Alexander – Ella : 1-0
Kayan – Thibault : 1-0
Daniël – Rayan : ½-½
Vernon – Pieter : 0-1
Emma – Joel : 0-1
Zinedine – Jesse : 1-0
Jaylee – Escher : 0-1
Alexandra – Pengcheng : 0-1
Mak – Oliver : 1-0
Revanchecompetitie: Ronde 1 (29-2-2024)
Baris – Alex : 0-1
Olav – Tobias E. : 0-1
Miel – Jack H. : 0-1
Tjeerd – Puck : 0-1
Thomas – Marci : 1-0
Harvey – Kay : 1-0
Jeanne – Tabor : 1-0
Kick – Khang : 1-0
Vihaan – Uzay : 1-0
Sami – Luke : 0-1
Ali – Lan : 0-1
Curtis – Loek : 1-0
Kayan – Thibault : 1-0
Afmeldingen: Ronde 1 (29-2-2024)
Lisa – Abs late msg
Jack L. – Abs late msg
Bregje – Abs late msg
Raghav – Abs no msg
Kayen – Abs no msg
David R. – Abs no msg
Achraf – Abs no msg
Ivan – Abs no msg
Rowan – Abs no msg
Laurens – Abs no msg
Ilyas – Abs no msg
Ted – Abs no msg
Johan – Abs with msg
Abbie – Abs late msg
Everest – Abs no msg
Zenith – Abs no msg
Ira – Abs no msg
Sam – Abs no msg
Tjibbe – Abs no msg
Samir – Abs no msg
Kyle – Pairing alloc bye

Eerste speelhelft: Ronde 1 (29-2-2024)
Andrija – Émilien : 0-1
Saffran – Imre : 1-0
Baris – Alex : ½-½
David B. – Tako : 1-0
Benjamin – Joseph : ½-½
Dominique – Aran : 0-1
Olav – Tobias E. : 1-0
Yassin – YiCheng : 0-1
An – Anton : 0-1
Miel – Jack H. : 1-0
Tung – Kien : 1-0
Joshua – Olivier : 0-1
Max – Beau : 1-0
Tjeerd – Puck : 0-1
Aadith – Dani : 1-0
Thomas – Marci : 1-0
Harvey – Kay : 1-0
Tweede speelhelft: Ronde 1 (29-2-2024)
Anaïs – Shashank : 1-0
Eytan – Lieven : 0-1
Jasper – David N. : 1-0
Milo – Nicklas : 1-0
Jeanne – Tabor : 1-0
Kick – Khang : 0-1
Vihaan – Uzay : 0-1
Amira – Ben : 0-1
Dylan – Pengbo : 1-0
Sami – Luke : 0-1
Ali – Lan : 1-0
Curtis – Loek : 1-0
Alexander – Ella : 1-0
Kayan – Thibault : 1-0
Daniël – Rayan : ½-½
Vernon – Pieter : 0-1
Emma – Joel : 0-1
Zinedine – Jesse : 1-0
Jaylee – Escher : 0-1
Alexandra – Pengcheng : 0-1
Mak – Oliver : 1-0
Revanchecompetitie: Ronde 1 (29-2-2024)
Baris – Alex : 0-1
Olav – Tobias E. : 0-1
Miel – Jack H. : 0-1
Tjeerd – Puck : 0-1
Thomas – Marci : 1-0
Harvey – Kay : 1-0
Jeanne – Tabor : 1-0
Kick – Khang : 1-0
Vihaan – Uzay : 1-0
Sami – Luke : 0-1
Ali – Lan : 0-1
Curtis – Loek : 1-0
Kayan – Thibault : 1-0
Afmeldingen: Ronde 1 (29-2-2024)
Lisa – Abs late msg
Jack L. – Abs late msg
Bregje – Abs late msg
Raghav – Abs no msg
Kayen – Abs no msg
David R. – Abs no msg
Achraf – Abs no msg
Ivan – Abs no msg
Rowan – Abs no msg
Laurens – Abs no msg
Ilyas – Abs no msg
Ted – Abs no msg
Johan – Abs with msg
Abbie – Abs late msg
Everest – Abs no msg
Zenith – Abs no msg
Ira – Abs no msg
Lavinia – Abs no msg
Sam – Abs no msg
Tjibbe – Abs no msg
Samir – Abs no msg
Kyle – Pairing alloc bye