Interne Jeugdcompetities Standen Eerste cyclus 2020-2021

Op tijd afmelden: Vasjeugd@gmail.com. (Liefst voor woensdag 20.00 uur. Voor tijdige afmelding krijg je een punt voor de laddercompetitie).

Reglement staat onderaan.

 VAS Jeugd – Najaar 2020  
 Standen na ronde: 4
 24 september 2020  
    
 KONINGSGROEPScore#
1Lan33
2Rufus33
3Mick24
4Kayen12
5Lennox13
6Joshua02
7Bram03
10000
    
 DAMEGROEPScore#
1Alex34
2Aran22
3Jeppe23
4Simon23
5Ivan12
6Olav14
9000
10000
    
 TORENGROEPScore#
1Nova44
2Emiel34
3Roy23
4Tako23
5Emilien24
6Ruben-Jay13
7Lior14
9Douwe03
10***Ladder…00
    
 LOPERGROEPScore#
1Robin2,53
2Saffran2,54
3Frederiek23
4An23
5Phuong-nga1,54
6Reda13
7Nayeli13
10000
    
 PAARDENGROEPScore#
1Everest34
2Jack22
3Pepijn1,52
4Hadia12
5Aroua13
6Kay13
9000
    
 PIONNENScore#
1Hektor44
2Izzy34
3Amira23
4Silver1,54
5Marten12
6Zenith13
7Angelique0,53
9000
    
 LADDERScore#
46Hektor124
20Nova124
7Rufus124
13Alex103
45Amira103
29An103
24Emiel103
34Everest103
30Frederiek103
41Izzy103
6Lan103
33Saffran92,5
28Robin82,5
37Aroua82
21Emilien82
39Hadia82
3Kayen82
2Mick82
18Roy82
35Jack72
12Jeppe72
8Oskar72
9Simon72
22Tako72
31Marco71,5
26Phuong-nga71,5
44Silver71,5
14Aran62
5Bram61
11Imre61
1Lennox61
19Lior61
16Olav61
25Ruben-Jay61
10Tobias61
43Zumra61
36Pepijn51,5
40Kay51
48Marten51
27Nayeli51
32Reda51
42Zenith51
38Kien50,5
15Ivan41
47Angelique40,5
49Olivier31
17Douwe30
23Dario20
4Joshua20
    
 REVANCHEScore 
39Hadia103
20Nova92,5
33Saffran82
21Emilien82
31Marco82
16Olav82
45Amira82
46Hektor82
18Roy71,5
10Tobias71,5
3Kayen71,5
26Phuong-nga61
2Mick61
24Emiel61
1Lennox61
27Nayeli51
47Angelique51
17Douwe51
28Robin51
48Marten51
35Jack51
11Imre50,5
13Alex50,5
7Rufus50,5
9Simon40,5
5Bram40
19Lior40
41Izzy40
29An40
30Frederiek40
38Kien40
43Zumra40
34Everest40
44Silver40
6Lan40
25Ruben-Jay40
37Aroua40
32Reda30
12Jeppe30
42Zenith30
22Tako30
8Oskar30
40Kay30
23Dario20
14Aran20
15Ivan20
36Pepijn20
4Joshua20
49Olivier10

REGLEMENT

Je 1e partij is de belangrijkste!

Die telt meestal mee voor je groep, en altijd voor de ladder.
(Bij de groepencompetitie proberen we een complete competitie af te werken. Je speelt dus tegen alle anderen in je groep één keer. Het kan zijn dat je bijvoorbeeld al je groepswedstrijden al hebt afgewerkt, of dat er een keer geen tegenstander uit je groep is. In dat geval telt je partij een keer niet mee voor de groepencompetitie, maar wel voor de ladder.)

Regels voor de groep/ladder-competities:
– We spelen met klok
– Noteren verplicht (behalve pionnengroep)
– Als iemand wel noteert, en de ander niet, krijgt de eerste +3 min op de klok en de laatste -3 minuten op de klok.

Als je een 2e partij speelt, telt die voor revanchecompetitie.

Regels voor de revanche-competitie:
– zelfde tegenstander
– wisselen van kleur
– noteren niet meer verplicht
– minder tijd op de klok
GOED GEBRUIK: Degene die verloren heeft mag altijd revanche vragen, en de winnaar mag dat eigenlijk niet weigeren.

Puntentelling groepencompetitie (1e partij):
Winnen = 1
Remise = 0,5
Verlies = 0

Puntentelling laddercompetitie (ook 1e partij):
Winnen = 3
Remise = 2
Verlies = 1
Op tijd afmelden (voor woensdag 20:00) = 1 punt
Op donderdag voor 16:30 afmelden met goede reden = 0,5 punt

(Je eerste partij telt dus verschillend mee voor deze beide competities).

Puntentelling revanchecompetitie (2e partij):
Winnen = 3
Remise = 2
Verlies = 1

Bepaling eindstand:
– behaald aantal punten
– onderling resultaat

Vanwege de vele afwezigheid (aangekondigd en onaangekondigd, jullie maken het de indeler bepaald niet makkelijk), komt het voor dat binnen een competitie niet alle partijen gespeeld zijn. En wie staat er dan beter voor, de speler met 3 uit 5, of de speler met 4 uit 7? In die gevallen worden eerst de resultaten weggehaald van spelers met maar heel weinig partijen, en wordt vervolgens zo goed en zo kwaad als het gaat een eerlijke stand opgemaakt, bijvoorbeeld op basis van gemiddelde.

Voor de plekken in de top 3 waar dit aan de hand is, worden in de laatste rondes zo mogelijk nog beslissingswedstrijden georganiseerd.

Voor ladder en revanche geldt: Bij gelijk eindigen wint degene uit de lagere groep. Dit wordt niet apart (handmatig) uitgerekend voor de hele lijst, maar uiteraard wel voor de top3 bij de bepaling eindstand.
VAS Jeugd – Najaar 2019  
EINDSTANDEN EERSTE CYCLUS na ronde: 14
KONINGSGROEPScore#
1Ryan55
2Jay35
3Olivier35
4Rufus2,55
5Jade1,55
6Lan05
DAMEGROEPScore#
1Lennox44
2Florian2,54
3Wessel24
4Simon14
5Kayen0,54
Baruch
TORENGROEPScore#
1Olav78
2Tobias6,58
3Mick68
4Pieter47
5Ivan38
6Douwe38
7Oskar2,57
8Jan28
9Ilan18
LOPERGROEPScore#
1Alex5,57
2Jeppe57
3Roy47
4Emiel47
5Mats36
6Ruben-Jay2,57
7Lior15
8Tako16
PAARDENGROEPScore#
1Maxime6,57
2David67
3Noah4,57
4Bregje47
5Merijn3,57
6Phuong-nga27
7Reda17
8Josephine0,57
PIONNEN 1Score#
1An6,57
2Robin57
3Jack L.4,57
4Hadia47
5Aroua3,57
6Pepijn2,57
7Tung1,57
8Kien17
PIONNEN 2Score#
1Everest79
2Fietje45
3Nova3,58
4Hektor3,58
5Zenith2,56
6Silver1,55
7Maysame0,51
8Marten0,54
LADDERScore#
1Ryan3813
2An3614
3Mick34,512
4Robin3413
5Alex3414
6Olav3314
7Jeppe3314
8Lennox3211
9Tobias3212
10Maxime3213
11David31,513
12Jack L.3112
13Everest3112
14Rufus3114
15Emiel3114
16Kayen3011
17Florian29,513
18Olivier2910
19Hadia2914
20Pieter2813
21Roy2813
22Hektor2813
23Merijn26,512
24Noah2511
25Tako2512
26Aroua2411
27Nova2413
28Douwe23,511
29Bregje2310
30Ruben-Jay2312
31Phuong-nga2313
32Jan22,513
33Fietje228
34Reda21,512
35Kien21,514
36Jay218
37Wessel218
38Simon20,511
39Jade20,514
40Mats2011
41Ivan1911
42Lan17,58
43Tung16,58
44Ilan1610
45Pepijn1611
46Lior14,58
47Suvan142
48Silver149
49Josephine1410
50Oskar137
51Zenith126
52Marten107
53Ibrahim9,53
54Baruch6,56
REVANCHEScore
1Hadia2410
2Alex145
3Everest124
4Ilan126
5Josephine126
6An126
7Merijn104
8Noah106
9Ryan93
10Douwe94
11Kayen83
12Emiel84
13Maxime84
14Olav73
15Ivan73
16David73
17Tako62
18Jeppe63
19Phuong-nga64
20Kien65
21Aroua52
22Robin52
23Simon53
24Wessel42
25Jan42
26Mats42
27Tobias43
28Mick31
29Jack L.31
30Hektor31
31Reda32
32Oskar33
33Lennox21
34Roy22
35Ruben-Jay22
36Tung22
37Silver22
38Marten20
39Jade10
40Rufus10
41Lan10
42Baruch10
43Pepijn10