Robbert ter Hart verhuist – een VAS’er in Beverwijk

Wie wel eens op de clubavond van VAS is geweest, heeft hem ongetwijfeld ontmoet: Robbert ter Hart. Tenzij een externe schaakwedstrijd hem elders riep, was hij vrijwel altijd aanwezig. De laatste jaren zagen we hem niet alleen achter het schaakbord, maar ook regelmatig achter de bar als actief lid van de barcommissie. Altijd goed gekleed, altijd goedgehumeurd – Robberts aanwezigheid was een constante bron van sfeer en gezelligheid.

Onlangs besloot Robbert een droom te volgen die velen alleen koesteren: hij verhuisde naar een omgebouwde kerk in Beverwijk, samen met zijn vrouw Sandra. Een bijzondere plek om te wonen – compleet met orgel in de woonkamer! Met deze stap verandert ook zijn betrokkenheid bij de club. Clubavonden zullen voor hem uitzondering worden, Zijn laatste bardienst zal op 3 juli zijn, en ook aan de SGA-competitie doet hij komend seizoen niet meer mee.

Toch blijft Robbert een echte VAS’er. Hij leverde een waardevolle bijdrage aan het jubileumboek en werd samen met Joris geïnterviewd over het 200-jarig bestaan van de club bij Ons Amsterdam. En gelukkig: in de KNSB-competitie blijft hij meespelen voor VAS.

We wensen Robbert veel geluk in zijn nieuwe thuis – hopelijk zien we hem toch nog af en toe terug!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *